Behawiorystka o charcikach – Hodowlane Zero #7

charcik włoski behawiorysta

Charcik włoski i behawiorysta to kolejna odsłona naszego podcastu „Hodowlane Zero„. Już dzisiaj o 20:00 serdecznie zapraszamy Was na premierę kolejnego odcinka, w którym naszym gościem będzie Karolina Jakubecka, psia behawiorystka, która specjalizuje się w pracy z chartami, w tym z charcikami włoskimi. Karolina, prowadząca na Instagramie popularny profil DOGłębnie, jest nie tylko ekspertką w dziedzinie zachowań psów, ale również psycholożką i prywatnie opiekunką czterech chartów — dwóch whippetów i dwóch saluki.

W naszej rozmowie skupimy się głównie na charcikach włoskich, porozmawiamy m.in. o nauce załatwiania, lęku separacyjnym, czy o tym, jak wybiegać charcika. Wyjaśnimy też, dlaczego ta rasa wcale nie jest „mniejszą wersją whippeta”. Po mega pozytywnym odbiorze zajawek tego odcinka na instagramie, jesteśmy już pewni, że ta dyskusja będzie pełna wartościowych informacji, które z pewnością przydadzą się wszystkim obecnym i przede wszystkim przyszłym właścicielom charcików włoskich.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych lepszą komunikacją i zrozumieniem swojego charta do wysłuchania tego odcinka. Standardowo znajdziecie nas na YouTube oraz na platformach podcastowych – Spotify, Apple Podcast, Deezer, czy Spreaker. Do zobaczenia wieczorem w „Hodowlanym Zerze”.