CACIB Łódź i nowa championka

Ostatnia niedziela upłynęła nam na Międzynarodowej Wystawie Psów w Uniejowie (organizowanej przez oddz. Łódź), gdzie mieliśmy do wykonania plan zarobienia wniosków do championatów aż dla trzech psów. Misja została zakończona sukcesem – wszystkie nasze charciki wygrały swoje klasy i przywieźliśmy do domu nową Championkę Polski.

A wystawiali się: Ciastuś w klasie młodzieży, Danuszka w klasie otwartej i Taffy w klasie weteranów. Co ciekawe Taffy mogę zgłaszać na wystawy aż w czterech klasach – otwartej, użytkowej, championów i weteranów, ale teraz akurat walczymy o Championat Weteranów. Jesteśmy już w 2/3 drogi, bo na tej ostatniej wystawie właśnie, nasza weteranka zarobiła już drugi wniosek, a potrzebne są trzy. Pięknie pokazał się też nasz Ciastunio, który zgarnął Junior CACIB i do zakończenia Młodzieżowego Championatu Polski pozostała mu jedna wygrana. Danuszka natomiast otrzymała CACIB, została Najlepszą Dorosłą Suką i zakończyła Championat Polski, będąc w świetnej formie, zaledwie 3 miesiące po porodzie.

Już za dwa tygodnie pojawimy się na Międzynarodowej Wystawie Psów pod Radomiem, gdzie pojadą aż cztery nasze charciki. Jeśli uda się zrealizować plan na tę wystawę, to na ten moment odpuszczamy wydarzenia w Polsce i w wakacje ruszamy na europejskie wojaże ♥