CACIB Tvååker i CACIB Warszawa

W weekend na Międzynarodowej Wystawie w Tvååker poszalał nasz chłopczyk z miotu „S” – Chartbeat Sugar Pop, który mieszka w Szwecji. Poppy dostał ocenę doskonałą, CK, CAC i CACIB, został Najlepszym Dorosłym Psem w Rasie a na koniec Zwycięzcą Płci Przeciwnej – BOS.

charcik wloski wystawa

Popy bardzo spodobał się brytyjskiej sędzinie Pani Annette Oliver  – specjalistce, hodowcy tej rasy, dwukrotnej sędzinie Cruft’s i autorce książki o charciku włoskim „Italian Greyhounds Today”, która zresztą jest jedną z moich pozycji w charcikowej bibliotece. Tym samym Chartbeat Sugar Pop rozpoczął Championat Szwecji i Interchampionat.

W sobotę na Międzynarodową Wystawę w Warszawie pojechaliśmy treningowo – pokazały się dwa nasze charciki. Zuella w klasie użytkowej i Uma w klasie puppy. Niestety nie mogłam pokazać Taffy, która lekko jeszcze utyka po Mistrzostwach. Dzień zakończyliśmy z Najlepszym Szczenięciem w Rasie.

Przed nami jedna z największych charcich wystaw w Europie – FCI Euro Sighthound Show w Czechach. Nie możemy się już doczekać na ten wyjazd. Znowu będziemy mieli okazję pooglądać piękne psy, spotkać się ze znajomymi z całej Europy, zrobić mnóstwo zdjęć i pobiegać po ringach z naszymi dziewczynami <3

Brak komentarzy

    Skomentuj