Charcik włoski po przejściach do adopcji

Opublikowane 6 maja 2022

EDIT: przepraszam, sprawa na ten moment nieaktualna, pies wrócił z łapą w takim stanie, że wymaga obecnie wielomiesięcznej opieki i wyprowadzenia na prostą zanim trafi do nowego domu.

Szukamy domu dla rocznej suczki charcika włoskiego, która jest po dwóch złamaniach – najpierw jednej, potem drugiej łapy. Właścicieli przerosła opieka nad psem, ponieważ suczka wymaga stałej uwagi, troski i dużego zaangażowania. Na pewno będzie wymagała rehabilitacji, suplementacji i pracy aby odbudować mięśnie, ścięgna i stawy – tak, aby mogła w przyszłości wrócić do normalnej aktywności.

Jest to piesek filigranowy, dlatego najlepiej jeśli w nowym domu nie będzie dzieci, ani innych zbyt aktywnych zwierząt. Szukamy osób zdecydowanych, odpowiedzialnych, którzy zechcą zapoznać się ze specyfiką rasy i tego typu urazów. Dostaną przy tym nasze pełne wsparcie – szukamy osób, które będą chciały z niego korzystać.

Właściciele doprowadzą leczenie do końca, natomiast to na pewno nie będzie koniec pracy z psem, którego trzeba będzie specjalną troską otoczyć do końca życia. Nowi właściciele muszą być tego świadomi.

Charciczka jest wychowana, nie wchodzi na krzesła, stoły, parapety. Jest nauczona tego, że ma nie szaleć na kanapach i fotelach i śpi w swoim posłaniu a nie w łóżku.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na maila: mail@chartbeat.pl