Charciki włoskie w Dzień Dobry TVN

charciki włoskie dzień dobry tvn

Kilka dni temu mieliśmy przyjemność gościć u nas ekipę z DDTVN, z którą w okolicach naszego domu nagraliśmy nasze spacerowe szaleństwa. Materiał wyszedł genialnie – ile razy go oglądamy, tyle razy przechodzą nas ciary. Część nagrania była realizowana na charcikowym spacerze w Warszawie – tylu wspaniałych właścicieli charcików włoskich, taka miłość do rasy i podobne przemyślenia do naszych. Myślę, że to nagranie może być doskonałym materiałem na start dla wszystkich zainteresowanych rasą.

W piątkowy poranek nasze charciki włoskie gościły w studiu Dzień Dobry TVN.

Coco, Pepusza i Agatka zasiadły na kanapach ze mną oraz przedstawicielem warszawskiej grupy spacerowej charcików włoskich Lukiem Retonem, jego charcikiem Faustem i siostrą Fausta – Minią. Program prowadzili Dorota Wellman i Marcin Prokop.

Emocji było sporo. Staraliśmy się zwrócić szczególną uwagę na trudności, jakie mogą sprawiać charciki włoskie, choć nie przychodziło nam to łatwo. O charcikach włoskich można rozmawiać bez końca, więc na wszystko co mieliśmy w głowach, nie wystarczyłoby i pięciu godzin.

charciki włoskie w dzień dobry tvn
Agatka na chwilę przed wejściem na antenę.
charciki włoskie w dzień dobry tvn
Coco w studiu Dzień Dobry TVN