CHARTcorowy Halloween

charcik włoski coursing

W ostatni weekend października wraz z naszym crew, organizowaliśmy halloweenowy coursing – zamykający sezon wyścigowy w tym roku. Charciki włoskie miały biegać w niedzielę, niestety ciężkie warunki pogodowe i podmokły teren spowodowały, że drugi dzień zawodów został odwołany.

W związku z tym, nie udało się również rozegrać Pucharu Polski w rasie charcik włoski, bo zabrakło dwóch psów, które na Halloween miały pobiec regulaminowy, trzeci raz. Tak, czy owak nasze dziewczyny – Zula, Taffy i Róża – w Pucharze były niepokonane i przez cały sezon plasowały się na pierwszych trzech pozycjach.

W sobotę udało się również wygospodarować chwilę i podejść z kolejnym psem do licencji coursingowej. Licencję wybiegała mała Uma, która mimo trudnego terenu i warunków dała z siebie wszystko podczas biegu solo i jeszcze więcej w parze, w której biegła z Taffy. Uma została również oficjalnie zmierzona na 35,5cm. Tym samym Uma jest już siódmym psem w naszej drużynie z licencją, a my nie możemy się doczekać startów malucha. Jej siostra – Uhura, czeka na swoją kolej na początku przyszłego roku.

Tym samym kończymy wspaniały dla nas wyścigowy sezon w ścisłej europejskiej czołówce, z kolejnymi doświadczeniami i z tytułami, między innymi: Coursingową Mistrzynią Węgier 2017, Coursingową Mistrzynią Polski 2017, Torową Mistrzynią Polski 2017, Węgierską Zwyciężczynią Piękno i Praca 2017, dwoma nowymi Krajowymi Championkami Wyścigowymi i jedną Interchampionką Wyścigową.

Brak komentarzy

    Skomentuj