Chłopak dostępny do rezerwacji

Mamy przyjemność ogłosić dostępność ostatniego szczenięcia z miotu G-2. To szary samiec o prześlicznym pyszczku i bardzo ładnej anatomii. Jego zachowanie odzwierciedla idealne połączenie energii i ciekawości, co sprawia, że będzie doskonałym towarzyszem życia dla aktywnych osób. To kontaktowe szczenię o radosnym usposobieniu, które jest gotowe, aby dołączyć do swojej nowej rodziny. Uprzedzając ewentualne pytania – wszystko z nim w najlepszym porządku, do tej pory nie miał po prostu szczęścia do ludzi ◡̈

Momentami wszędzie go pełno – to maluch, który ma sporo werwy i zabawowego charakteru. Mimo znanej w tym wieku charcikowej energii, posiada jednak zdolność do znajdowania idealnej równowagi ze spokojem i zajęciem się samym sobą. To bardzo elegancki, wzorcowy piesek, który będzie charcikiem o standardowym wzroście i wadze. Ma na swoim koncie sporą ilość nowych doznań (spacery, puppy joga, wystawa), dlatego adaptacja w nowym domu nie powinna być trudna. Jest wstępnie nauczony nauki załatwiania poza domem.

Szukamy – jak zawsze – opiekuna, który zapewni mu bezgraniczną miłość i bezpieczeństwo. Glenmorangie jest gotowy do opuszczenia gniazda – ma komplet szczepień, paszport, ma wykonanie badanie oczu i serca z doskonałymi wynikami. Został wychowany w optymalnych warunkach z pełnym dostępem do odpowiedniego żywienia i socjalizacji. Jesteśmy przekonani, że będzie on nie tylko wspaniałym przedstawicielem swojej rasy, ale przede wszystkim lojalnym i kochającym członkiem rodziny. Jak zawsze, jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz pomóc w przygotowaniach do przyjęcia go jako nowego członka rodziny.