Chrupeczek skończył 4 miesiące

Chłopak, który z nami został – Chrupek (Chartbeat Arctique Oxygène z miotu A-2) kilka dni temu wszedł w piąty miesiąc życia. Z tej okazji, zrobiliśmy mu kilka nowych zdjęć, bo teraz maluch najszybciej rośnie – bardzo wyciągnęło go w górę i coraz mniej zaczyna przypominać pulchnego szczeniaczka. Czwarty miesiąc życia kończy z wagą 3,7 kg i wzrostem 31,5 cm, co oznacza, że najpewniej wzrost zakończy na poziomie 37-38 cm.

Chrupcio rozwija się bardzo fajnie – jego główka, spojrzenie i oczy, to dosłownie sklonowany ojciec, ma natomiast znacznie lepszy od Coco pigment. Dłuższe ciałko ewidentnie odziedziczył po Umie, natomiast jego wspaniały charakter (którego momentami nie mogę się nachwalić), to zdecydowanie kompilacja osobowości tych dwóch charcików. Zresztą cały miot A-2 bardzo nam się udał pod kątem temperamentów – to wspaniałe, odważne i otwarte pieski.

Chrupek już kilka razy miał okazję być z nami na spacerach w różnych miejscach, w tym kilka razy na plaży – w bieganiu, czy zabawach nie ustępuje starszym charcikom, jest bardzo dzielny, nawet jak musi przemierzyć kilka kilometrów. Przy tym świetnie trzyma się nogi i jest po prostu bardzo grzecznym szczeniątkiem.