Coco najpiękniejszym chartem wystawy!

Wczoraj nasze psy pokazywały się na Krajowej Wystawie organizowanej przez oddział Lublin. Coco w młodzieży, a Bomba w szczeniakach. Zgłoszonych było sześć charcików włoskich.

Sędzinie – Pani Bogusławie Szydłowicz-Polańczyk wyjątkowo do gustu przypadł Coco, który nie dość, że został Najlepszym Juniorem w Rasie, to jeszcze wygrał rasę.

doskonały w typie, doskonałe proporcje, ładna samcza głowa, ogon bardzo dobrze osadzony i noszony, klatka piersiowa w rozwoju, śliczny w ruchu

Na finałach sędzia – Pan Tomasz Borkowski spośród innych ras chartów wybrał Coco na pierwsze miejsce podium grupy X, gratulując i zaznaczając, że jest to bardzo piękny pies. Wspaniale usłyszeć takie słowa.

Bomba, która debiutowała w szczeniakach została Najlepszym Szczenięciem w Rasie, a na deser została wybrana spośród co najmniej kilkunastu psów na IV miejsce podium BIS’ów szczeniąt.

ładna, w doskonałej kondycji, delikatna głowa, prawidłowy zgryz i pigment, prawidłowa linia grzbietu, dobrze osadzone i noszone uszy i ogon, ładna w ruchu”