Coursing na Węgrzech

hodowla charcików

Drugi dzień weekendu był równie udany i pełen sukcesów. W niedzielę w węgierskim Alsónémedi odbywał się coursing międzynarodowy, należący do V4Cup. Nasze charciki włoskie jak zwykle dały czadu i wróciliśmy do domu z nowymi tytułami. Zwycięzcą coursingu została Taffy, dla której były to trzecie zawody w życiu. Jej drugi bieg był godny mistrzyni – z zawodów na zawody biega coraz lepiej. Taffy zdeklasowała konkurencję, dostając od sędziów najwyższą ilość punktów z wszystkich startujących tego dnia ras. Punktacja z wystawy i coursingu dała jej też kolejny tego weekendu tytuł – HU Beauty & Performance Winner 2017 (Węgierski Zwycięzca Piękno i Praca 2017).

Na drugim miejscu podium stanęła Zula, która powoli wraca do formy, czego przykładem był jej drugi, szaleńczy bieg. Dostała kolejny już CACIL i bardzo ważny dla nas wniosek CACL – dzięki któremu mamy nadzieję skończyć Węgierski Championat Coursingowy.

Na trzecim miejscu podium Róża, która otrzymała res.CACIL i res.CACL, a ponieważ jej mama jest już Wyścigową Interchampionką wnioski przechodzą na nią i tym samym Róża kończy Międzynarodowy Championat Wyścigowy – C.I.C. Będzie drugim w Polsce charcikiem włoskim z tym zaszczytnym tytułem, pierwszym z naszym przydomkiem!

Na miejscu czwartym Fifi – która świetnie poradziła sobie w biegach, pierwszy raz po ciąży. Dzięki temu coursingowi może się starać o Certyfikat Użytkowości.

Brak komentarzy

    Skomentuj