Czarny charcik dostępny do rezerwacji

Mamy dostępnego do rezerwacji uroczego, czarnego samca, który ma 7,5 tygodnia i będzie gotowy do zmiany domu od 16 maja (po drugim szczepieniu). To chłopak z miotu I-2, z cennego dla nas połączenia po pięknej Ciszy i importowanym z Hiszpanii Borku. Podejrzewamy, że maluch wyrośnie na bardzo eleganckiego samca, z charakterystyczną dla tej linii głową i wyrazem.

Jest to charcik otwarty, wesoły, dumny, dziarski i pewny siebie. To mały eksplorator, który doskonale potrafi sam się sobą zająć. Jest bardzo kochany, grzeczny i spolegliwy w stosunku do człowieka. Będzie to piesek odporny, silny i psychicznie i fizycznie, samczyk o mocniejszej kości, w górnej granicy wzorca. Szacujemy, że jego finalna waga, to będzie około 6 kg.

Dzięki badaniom rodziców, ten miot jest N/N jeśli chodzi o FEH, PCAG i PLL. Dodatkowo szczenięta przeszły już badanie wzroku, a w przyszłym tygodniu czeka je jeszcze echo serca. Maluchy od 3 tygodni wychodzą z całym stadem na zewnątrz, dlatego są jest wstępnie uczone załatwiania się poza domem.