Danusza zostaje z nami

Po 11 tygodniach obserwacji suczki z miotu S-2 – podjęliśmy decyzję o pozostawieniu jej w hodowli. Chartbeat Snowanna Rainbeau – po domowemu Danusza (Danonek, Danutella), to niezwykle urocze zwierzątko, wyjątkowo bystre, pełne wdzięku, ale również energii i szczenięcej ciekawości.

Na ten moment charakteryzuje ją ładna zwarta sylwetka, mocny front, ładne linie, pięknie jednolity kolor, dobry pigment, rozbrajające okrągłe oczka i słodki, dziewczęcy wyraz bardzo przypominający nam jej mamę Taffy.

Danusza jest chętna do współpracy, pewna siebie, jest zaskakująco dojrzała jak na swój wiek i bardzo swobodnie czuje się w stadzie. Urzekła nas swoim otwartym, pogodnym i przyjacielskim usposobieniem, ładnym ruchem oraz oczywiście pewnymi cechami anatomii, które są dla nas istotne. Całość tworzy bardzo obiecujący obraz, któremu z wielkim zaciekawieniem będziemy się dalej przyglądać.

Rodzice miotu Taffy i Mazu to dwaj znakomici przedstawicie rasy z pięknym ruchem i wieloma pożądanymi cechami. Połączenie tej pary okazało się świetnym wyborem, a my mamy nadzieję, że mały Danonek pójdzie w ślady rodziców, bo cały miot zapowiada się doskonale.

Nowe zdjęcia Danutelli będą się pojawiać na jej stronie TUTAJ.