Dostępna kremowa suczka

Dziewczynka z miotu I-2 jest dostępna do rezerwacji – to jedna z trzech kremowych sióstr, urodzonych dwa miesiące temu. To niezwykle jakościowe dzieciaki z połączenia naszej pięknej Ciszy i importowanego z Hiszpanii Borka. Wszystkie szczenięta z tego miotu rozwijają się fantastycznie, a ta malutka jest najjaśniejszą i zarazem najmniejszą z sióstr.

W nowym domu jest już jedna z nich – najspokojniejsza, najbardziej odważna, otwarta i przekochana sunia, z obłędnym, bardzo ciemnym pigmentem, a zarazem bardzo jasnym odcieniem szaty. Druga co do wielkości – Disco (Chartbeat Disconnect) – mała wariatka zostaje z nami, a ostatnia będzie szukała nowego domu – u nas dostała robocze imię Severcia.

Jest to suczka dość niezależna, która uwielbia spędzać czas w ogrodzie, gdzie kopie doły, obgryza drzewka i wynajduje sobie do zabawy przeróżne patyczki i szyszki. Najtrudniej ściągnąć ją z powrotem do domu, bo po prostu uwielbia spędzać czas po swojemu. Momentami bywa nieśmiała, ale nie jest to charcik wycofany, czy bojaźliwy. Mam wrażenie jednak, że z całego rodzeństwa najmniej łaknie kontaktu z człowiekiem – niczym kot chodzi swoimi ścieżkami. To charcik niesamowicie samodzielny, który potrafi zająć się sam sobą, a najszczęśliwsza będzie mając dużą przestrzeń do eksploracji.