Dostępne szczenięta

Mamy jeszcze trzech dostępnych do rezerwacji chłopców, którzy są gotowi do opuszczenia hodowli i rozpoczęcia życia w nowych domach. Cała trójka pozytywnie przeszła badanie oczu i serca, a ich rodzice są przebadani klinicznie i w kierunku chorób genetycznych występujących w rasie. Chłopcy są dwukrotnie zaszczepieni i czterokrotnie odrobaczeni. Nowi właściciele mogą liczyć na naszą pomoc i wsparcie 24/7. To już ostatnie w tych miesiącach dostępne maleństwa. Wstępnie planujemy, że kolejny miot przyjdzie na świat u nas dopiero w okolicach września, a szczenięta będą gotowe na wyjście do nowych domów w listopadzie. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.


♥︎ Chartbeat Aurore Boréale

miot: A-2

wiek: 13 tygodni

waga: 2,2 kg

wzrost: 26 cm

Nasz kremowy samczyk z rudawym płaszczem i doskonałym, bardzo ciemnym pigmentem będzie kompaktowym pieskiem idealnie mieszczącym się w standardzie. To piesek raczej spokojny, nie tak przebojowy jak rodzeństwo – nie nazwałabym go „trzęsidupkiem”, ale na pewno jest ostrożny jeśli chodzi o nowe sytuacje i miejsca. Będzie idealnym kompanem do wylegiwania się ze swoimi właścicielami pod kocykiem. Oczywiście – jak każdy młody charcik, nie brakuje mu energii do zabaw, jest jednak dużo bardziej zrównoważony, niż jego nieco szalone rodzeństwo. Do tej pory to maleństwo nie ma opuszczonego do moszny jednego jądra, w związku z czym, jeśli sytuacja nie zmieni się w kolejnych tygodniach, wymagana w jego przypadku będzie kastracja, po osiągnięciu pełnej dojrzałości. Uwzględnimy to oczywiście w cenie szczenięcia.


♥︎ Chartbeat Antidote à Malbec

miot: A-2

wiek: 13 tygodni

waga: 3 kg

wzrost: 30 cm

Nasz kruczoczarny maluszek ma bardzo wesołe i otwarte usposobienie. To ciekawski świata eksplorator, szczenię energiczne, ale przy tym również bardzo cierpliwe i dające się z łatwością okiełznać. To piesek naprawdę przepiękny bardzo dobrze zbudowany, z długą szyją, doskonałej jakości włosem, klasyczną głową i ślicznym wyrazem. Z wyglądu jest dosłowną kopią swojej eleganckiej siostry Ciszy. Będzie to samiec mocniejszy i odporniejszy.


♥︎ Chartbeat Cirrostratus

miot: C-2

wiek: 11 tygodni

waga: 1,9 kg

wzrost: 24 cm

Nasza chmurka z miotu klonów, to chłopak o ciemnoszarym umaszczeniu z dużym, białym znaczeniem na piersi. Piesek z przepięknym, lekkim i wydajnym ruchem, który odziedziczył po swoim ojcu Coco. Ten samiec ma idealne proporcje, obłędną głowę i ujmujące spojrzenie – będzie w standardowym rozmiarze. Jestem w nim zakochana na amen – jest ogromnym całuśnikiem, samczykiem bardzo pozytywnym i otwartym. Straszny z niego jeszcze „dzieciuch”, ale potrafi zawalczyć o swoją pozycję w stadzie.