Dostępne szczenięta

Na ten moment mamy dostępne jeszcze cztery szczenięta, które szukają nowych właścicieli i będą gotowe do opuszczenia gniazda na początku czerwca. Wszystkie maluchy, które wyjdą do nowych domów będą po dwóch szczepieniach, będą miały również wykonane badanie oczu i serca. Rodzice szczeniąt to psy zdrowe, przebadane, dzięki czemu szczenięta są wolne od tych chorób genetycznych, które jesteśmy w stanie zbadać w rasie. Drobne wady u niektórych maluchów, będą uwzględnione w cenie szczenięcia. A teraz kilka słów o nich:

☆ Chartbeat Zohe di Aubergine, czyli nasza kochana Zoszka, to absolutna kopia swojej mamusi – Agatki. To turbo malutkie szczenię, które będzie „kieszonkowym” charcikiem włoskim. Na ten moment waży niewiele ponad kilogram i szacujemy, że jako dorosły charcik, osiągnie wagę mniej więcej około 3 kg. To piesek, który epatuje taką słodkością, że aż trudno się jej oprzeć, ale nie brakuje jej przy tym szczenięcej energii. To suczka – przylepa, bardzo radosna, otwarta i przebojowa. Nie bardzo lubi zostawać sama, dlatego szukamy dla niej domu z innymi psami, albo osoby troskliwej, która będzie w stanie poświęcić jej czas. Ona z pewnością odwdzięczy się za to miliardem pocałunków, bo Zohe jest bardzo otwarta i wyjątkowo nastawiona na kontakt z człowiekiem. Zoszka urodziła się z krzywym ogonkiem.

☆ Chartbeat Aurore Boréale – to samczyk o ciemniejszym, kremowym odcieniu, ale z doskonałym, bardzo ciemnym pigmentem. Będzie to piesek mniejszego formatu, a urodą wda się zdecydowanie w swoją mamę Umę. Na tle rodzeństwa jest grzecznym i raczej cichym charcikiem włoskim, o bardzo cierpliwym i przekochanym usposobieniu. Powinien trafić do spokojniejszego domu, oczywiście pełnego miłości i uczuciowości, którą ten mały towarzysz bardzo sobie ceni. Nie jest to jednak typ wielkiego eksploratora, a raczej spokojnego domatora.

☆ Chartbeat Antidote à Malbec jest bardzo odważny i ciekawski. Wszędzie jest pierwszy, wlezie w każdą dziurę, wszystko musi zbadać i sprawdzić. Najchętniej byłby w kilku miejscach naraz. Będzie to świetny towarzysz życia, spacerów, bo na ten moment nie ma rzeczy, które go przerażają – to typ przebojowego, młodego charcika. Ten samczyk dorośnie do standardowego wymiaru, ma przepiękną główkę, okrągłe oczy i absolutnie wspaniały, głęboko czarny kolor oraz doskonałą jakość szaty. Będzie bardzo eleganckim charcikiem. Na ten moment przechodzi przez etap nieznacznego przodozgryzu, który zapewnie cofnie się, wraz z wymianą mleczaków, albo nawet wcześniej.

☆ Chartbeat Blossom’s Bomb, to cudowna suczka w umaszczeniu Isabel, z szarą maską. Charakteryzuje ją świetna anatomia i piękny ruch. I z wyglądu i z zachowania bardzo przypomina nam swoją pół-siostrę Danuszkę. To, co do tej pory zaobserwowaliśmy przekonuje nas, że rośnie nam tutaj klon mamusi Taffy, czyli silny charakterek, pies bardzo odważny i niezależny. Uwielbia gonić uciekające obiekty, jak ciągnięty po ziemi szarpak. Możliwe, że będzie z niej świetny sportowiec. Mała należy też do naszego „gangu merdaczy” – nazywamy tak szczenięta, którym ogonek chodzi 24/7. Bardzo chcielibyśmy, aby ta suczka została z nami, jednak na ten moment nie możemy sobie na to pozwolić.