Dostępny chłopak

Czasami, choć bardzo rzadko, zdarza się, że z jakiegoś powodu musimy odwołać rezerwację na konkretne szczenię i tak stało się tym razem. Dlatego nasz maluszek z miotu E-2 jest ponownie dostępny i czeka na swoją nową rodzinę.

Chartbeat Empire of Black Sun to piesek beztroski, otwarty, żywiołowy i bardzo bystry, który momentalnie zawiązuje bliską więź z człowiekiem – typ wyjątkowego przytulaka, pies, który będzie towarzyszył swojemu opiekunowi we wszystkich aktywnościach. Jest odważny, doskonale zsocjalizowany i będzie świetnym kompanem życia. Do nowego domu wprowadzi na pewno dużo pozytywnej energii i optymizmu.

To charcik o mocniejszej kości, a więc mniej narażony na urazy – szacujemy, że w dorosłości będzie w górnej granicy wzorca. Charakteryzuje go lśniący, przepiękny, czarny włos o głębokim odcieniu, długi ogon, dostojna głowa i harmonijne linie – będzie charcikiem eleganckim, urodą bardzo przypominającym swoją mamę Ciszkę. Idealnie zresztą wpisuje się w typ charcika, który coraz częściej przychodzi u nas na świat. To psy o długich liniach, charakterystycznym wyrazie i spojrzeniu oraz uroczych, mocnych, charcich głowach.

Maluch kończy właśnie 11 tygodni i jest w idealnym wieku, pozwalającym na opuszczenie gniazda. Został już podwójnie zaszczepiony, ma przebadane serce i oczy. Rodzice są oczywiście również przebadani klinicznie (oczy, serca, rzepki) oraz pod kątem chorób genetycznych występujących w rasie.