Dostępny maluszek

Zwolniła nam się rezerwacja na naszego izabelka Chartbeat You Da One. To samczyk o przepięknym odcieniu i ślicznym pyszczku z mądrym spojrzeniem. Ma fajne, zwarte ciałko, mocniejszy kościec i będzie standardowej wielkości. Szczenięta Y-2 mają bardzo wartościowy rodowód, w którym przeplatają się m.in.polskie, włoskie i czeskie linie Znajdziemy w nim sporo aktywnych sportowo psów. Mamą miotu jest Roma vel Pepuszka, a ojcem Vallo – charcik importowany do Polski hodowli z czeskiej hodowli Annaperla, bardzo skoncentrowanej na charcim zdrowiu i sporcie.

You Da One to piesek bardzo otwarty, przyjazny i bezproblemowy o zrównoważonym charakterze. Jest fajnym eksploratorem otoczenia i myślimy, że będzie świetnym kompanem życia. Ma bardzo pozytywne usposobienie, nie jest narwanym szaleńcem i świetnie potrafi się sobą zająć.

Maluch przeszedł badania oczu i serca i będzie gotowy do opuszczenia rodzinnego gniazda w połowie maja, po drugim szczepieniu. Dzięki badaniom genetycznym rodziców, szczenię jest wolne od chorób szkliwa, wypadania soczewki, jaskry pierwotnej i PRA. Rodzice tego miotu mają zdrowe serca, oczy oraz rzepki.