Hodowlane Zero #8

Wczoraj premierę miał dziewiąty już odcinek charcikowego podcastu – druga część naszej rozmowy z charcią behawiorystką Karoliną Jakubecką z DOGłębnie. Wypytaliśmy Karolinę jak to się stało, że zainteresowała się behawioryzmem zwierząt, ale oczywiście nie zabrakło też typowo charcikowych tematów. Pytaliśmy m.in. o to, jak wprowadzić do domu drugiego psa i staraliśmy się dowiedzieć, czy jest szansa na to, żeby charcik nie spał w łóżku.

Sporo podyskutowaliśmy o instynkcie łowieckim chartów oraz o tym, czy te psy w ogóle bywają agresywne. W tym odcinku posłuchacie o psiej walce o zasoby, o tym dlaczego chart potrafi czasem „capnąć” i o co dwa samce mogą się pokłócić.

Czy chart może być idealnym towarzyszem w małym mieszkaniu, czy jednak lepiej sprawdzi się w domu z ogrodem? Czy opłaca się nagradzać psa za chillowanie? Przygotujcie się na zabawną i pełną praktycznych porad rozmowę, która rozwieje Wasze wątpliwości na temat życia z chartami. Standardowo jesteśmy na YouTube i platformach podcastowych – Spotify, Apple Podcast, czy Spreaker.