Hotel dla charcika włoskiego

Dla wielu właścicieli charcików włoskich, znalezienie odpowiedniego miejsca, gdzie mogą zostawić swojego czworonożnego przyjaciela na czas dłuższej nieobecności, jest nie lada wyzwaniem. Delikatne i pomysłowe charciki wymagają od ich opiekunów szczególnej troski i zrozumienia. Nic dziwnego, że ciężko jest zostawić te sprytne psy pod opieką kogoś, kto nie ma z nimi do czynienia na co dzień. Rozumiemy to jak nikt inny, dlatego już od kilku lat przyjmujemy na tzw. hotel charciki urodzone u nas. Dzięki temu ich właściciele nie muszą się martwić o to, co zrobić ze swoim psem, kiedy wyjeżdżają w miejsce, w które charcika ze sobą zabrać nie mogą. Po czasie pomyśleliśmy, że możemy się również otworzyć na psy spoza naszej hodowli, bo miejsca i czasu mamy pod dostatkiem.

W naszym domowym hotelu dla charcików włoskich, każdy pies jest traktowany jakby był jedynym i najważniejszym gościem, ale może stać się też częścią stada (w kontrolowanych warunkach). Nasze stado psów jest bardzo przyjazne i nigdy nie zdarzył się problem z akceptacją nowego gościa. Dzięki naszemu doświadczeniu i miłości do tej rasy, nasz hotel to więcej niż miejsce opieki – to prawdziwy dom pełen ciepła i zrozumienia dla psów, gdzie każdy charcik jest traktowany jak część naszej rodziny. Nie podejmujemy się opieki nad psami innych ras. Nasza decyzja o skoncentrowaniu się wyłącznie na charcikach włoskich jest wyrazem naszego zaangażowania w zapewnienie najwyższej jakości opieki, dostosowanej do niepowtarzalnych potrzeb i charakteru tej wyjątkowej rasy.

Bezpieczne schronienie dla Twojego charcika

Oferujemy w pełni spersonalizowaną opiekę, która uwzględnia indywidualny charakter każdego gościa, jego potrzeby socjalizacyjne i preferencje żywieniowe. Wszystkie te kwestie dokładnie omawiamy z właścicielami, by później szczegółowo i skrupulatnie stosować się do wszelkich zaleceń. Przez to (a raczej dzięki temu), pobyt u nas przekracza standardowe pojęcie opieki – może obejmować zabiegi pielęgnacyjne, indywidualne spacery lub zabawy w grupie, karmienie spersonalizowaną dietą, a tak naprawdę wszystko o czym powie nam właściciel (nawet spanie w łóżku •ᴗ•). Zdajemy sobie sprawę, że charciki włoskie uwielbiają biegać i eksplorować, jednak ich delikatna budowa wymaga szczególnej ostrożności. Dlatego przestrzenie, jakie im udostępniamy są bezpieczne i dostosowane do potrzeb tych małych wariatów.

Tuż przed wyjazdem człowiek i tak ma głowę pełną emocji i obowiązków koniecznych do wypełnienia. Niektóre kwestie zostawia się – po ludzku – na ostatnią chwilę. Wciśnięcie przewozu charcika do hotelu może być trudne w takim gąszczu zadań. Z myślą o wygodzie naszych klientów oraz ich czworonożnych przyjaciół, możemy też umożliwić odbiór i odwiezienie charcika z i do uzgodnionej lokalizacji.

Bezpieczeństwo i komfort to fundament naszego hotelu dla charcików. Monitorujemy nasz obiekt i jego otoczenie 24/7. W pomieszczeniach, z których korzystają psy nie ma niebezpiecznych mebli ani miejsc, które pozwalają na niebezpieczne skoki lub wspinaczkę. Jesteśmy czujni, a o każdego naszego gościa troszczymy się jak o nasze, własne charciki, a w zasadzie to nawet lepiej. Przez ostatnie lata przewinęło się przez nasz dom co najmniej kilkanaście psów. Oto co mówią ich właściciele:

Bardzo polecam pewne i sprawdzone miejsce, które jak nikt inny zaopiekuje się Twoim charcikiem. Domowe warunki i mnóstwo terenu do wybiegania. Osoby które prowadzą ten hotel są pasjonatami tej rasy od lat i bardzo doświadczonymi hodowcami. Korzystałam i na pewno będę skorzystać, bo nie łatwo znaleźć kogoś, do kogo ma się tyle zaufania, żeby powierzyć mu dzieciaki pod opiekę.

AGNIESZKA – wŁaścicielka Alai, edany, dei, imy i tildy

Z całego serca i z odpowiedzialnością za słowa polecam Wam ten hotel. Wasze pociechy trafią do ludzi z pasją, wiedzą i doświadczeniem, gdzie nic nie jest kwestią przypadku. Jedno ryzyko, że nie będą chciały wracać do domu…

Remigiusz – właściciel Funi

Bywa, że na wakacje wyjeżdżamy bez psów i wtedy z pomocą przychodzą Agata i Kuba. Nie ma lepszego miejsca w którym mogłabym zostawić moje ukochane dziewczyny. Przez cały pobyt mieliśmy stały kontakt i informacje o samopoczuciu podopiecznych. Polecam ze względu na bezpieczeństwo tego miejsca, doświadczenie w obyciu z psami, całodobową opiekę i ogrom miłości <3

Kasia – właścicielka soFi i cytruski

Wiedziałam że zostawienie Harnasia na kilka dni u kogoś, kto nie ma charcika, może być zarówno stresujące dla mnie, jak i dla tymczasowych opiekunów. Na szczęście Agata i Kuba zaproponowali, że na czas mojego wyjazdu mogą przyjąć Harnasia w Bożówce, co okazało się być wspaniałą opcją. Pieski mają tam wszystko, czego im potrzeba – stado fantastycznych charcików do zabawy, wielkie podwórko, ogromne tereny spacerowe, bezpieczną przestrzeń i co najważniejsze, wspaniałych i odpowiedzialnych opiekunów.

ania – właścicielka harnasia

Opieka nad moim charcikiem w Chartbeat jest dla mnie niezastąpiona. Są przemili i uczynni, bezproblemowo ustalamy terminy i umawiamy się na odbiór pieska w Warszawie. Zajmują się nim profesjonalnie, ufam ich wiedzy i ogromnemu doświadczeniu jako hodowcom. Ennio jest wzorowo zadbany, jeździ do Magnuszewa równie chętnie jak do własnego domu, pomimo, że jest bardzo strachliwy świetnie dogaduje się z ich pieskami. Dla mnie są najlepsi, gorąco polecam.

marta – właścicielka ENIA

UWAGA! NIE PRZYJMUJEMY NA HOTEL NIEWYKASTROWANYCH SAMCÓWHotel dla charcika włoskiego – napisz do nas hotel@chartbeat.pl lub zadzwoń – porozmawiamy o dostępnych terminach i szczegółowych warunkach pobytu. Koszt dziennej opieki to 80 zł (nasi właściciele mają zniżkę) – wszystkie długoterminowe wakacje, opieka specjalna, odbiory, czy pozostawienie u nas więcej niż jednego psa umawiamy indywidualnie.Nasza lokalizacja: powiat kozienicki (przy trasie krajowej nr 79).