Jesienna sesja Bomby

Bomba to nasza absolutnie ukochana modelka. Oprócz sztuczek, które potrafi robić, jest też niezwykle cierpliwa i po prostu nauczyła się już fotografowania i pozowania. Odpalenie lamp i rozwinięcie tła sprawia, że wpada w szał i „na planie” jest pierwsza. Dlatego najchętniej to właśnie z tego psa korzystamy robiąc zdjęcia nowym produktom – przy Bombie wszystko idzie szybko i sprawnie. Zawsze możemy na nią liczyć – zarówno wtedy, gdy chcemy uchwycić w kadrze zwiastuny nowej pory roku, jak i nowe projekty Wear.Chartbeat.

Gdy z drzew zaczęły spadać złote liście, a w naszej pracowni pojawiły się pierwsze egzemplarze nowego kombinezonu i bluz dla charcików włoskich z rękawami, nie mogliśmy zabrać na spacer (połączony ze zdjęciami) nikogo innego. Miejsce w którym mieszkamy to prawdziwe, polskie „zagłębie” sadownicze. Otaczają nas szpalery jabłoni różnych odmian. Jest stąd rzut beretem do otuliny Puszczy Kozienickiej, więc złotą polską jesień mamy na wyciągnięcie ręki.

Bomba ma na sobie czarny kombinezon dla charcika włoskiego z rękawami i nogawkami, którego print inspirowany jest znaną marką odzieżową słynącą z ozdabiania swoich projektów własnym logo. Kombinezon Chartbiciaga to wysokiej jakości Softshell® nowej generacji, używany przy produkcji ludzkiej odzieży outdoorowej – jest wiatro i wodoodporny. Kombinezon przyda się na wstrętną, jesienną pogodę, która wkrótce zapewne nas nawiedzi – charcik może go nosić zarówno na gołe ciało, jak i na koszulki lub bieliznę.