Jesteśmy w Klubie Hodowców Pokusa

Naturalne suplementy dla psów marki Pokusa for Health uwielbiamy i stosujemy od bardzo, bardzo dawna. Z każdym wydanym miotem sugerowaliśmy zawsze używanie poszczególnych produktów właścicielom naszych szczeniąt. Od teraz oficjalnie zostaliśmy członkami Klubu Hodowców Pokusa, a nasze szczenięta będą podstawowe suplementy otrzymywać w wyprawkach.

Naszymi ulubionymi produktami tej marki od zawsze były preparaty z linii Chondroline, które stosujemy zawsze jako suplementy dla młodych psów. Oprócz tego w nasze stadko charcików włoskich doskonale zna olej z łososia, zmielone skorupki jaj, czy preparaty na sierść. Nasi psi sportowcy nie raz korzystali natomiast z izotoniku, BCAA, czy HMB marki Pokusa.

Naszą ulubioną stała się również nowa linia olejów z linii OceanicLine, które są bogate w kwasy tłuszczowe Omega-3. Wspierają aparat ruchu, układ nerwowy oraz układ krążenia. Poprawiają jakość sierści i skóry, zawierają witaminy A i D i wzmacniają odporność.

Pokusa for Health oferuje wysokiej jakości suplementy i dodatki żywieniowe dla psów, a produkty zawierają składniki, które są źródłem naturalnych antyoksydantów, witamin i minerałów.

Mamy dla Was kod rabatowy do sklepu Pokusy: CHARTBEAT15 – ważny do końca czerwca!

https://sklep.pokusa.org/pl/