Kolejne dwa Championy w naszym stadzie!

W niedzielę z niemałymi sukcesami wystawialiśmy nasze psy na Międzynarodowej Wystawie Psów w Warszawie i przywieźliśmy do domu dwa nowe Championy! „Mała” Bomba spodobała się słowackiemu sędziemu – wygrała swoją klasę, zdobyła tytuł Najlepszego Juniora w Rasie, a na koniec wygrała całą stawkę charcików włoskich, zdobywając Zwycięstwo Rasy. Tym samym nasza czarna pantera zakończyła Młodzieżowy Championat Polski, czego nawet dla niej nie planowałam. Bombeczka bowiem dość wcześnie złamała ogon, który jednak po czasie bardzo ładnie, praktycznie niewidocznie się zrósł.

Dobry wzrost, bardzo eleganckie ciało, elegancka głowa, prawidłowe kątowanie przodu i tyłu, elegancka, długa szyja, doskonały, elegancki ruch.

sędzia Vlastislav Vojtek

Tego dnia również nasz drugi charcik włoski – Raniu – wygrał klasę otwartą i zakończył tytuł dorosłego Championa Polski. Teraz pomału zaczynamy planować europejskie wojaże – nie będzie to proste z całym stadem szczeniaczków, które przyszło na świat w ostatnich dniach, ale mamy nadzieję, że choć dwa, trzy zaplanowane wyjazdy nam się udadzą. Myślę też, że pojawimy się na CACIB Łódź, albo Rzeszów, żeby powalczyć o Młodzieżowy Championat Polski dla Ciastuńka i dorosły Championat dla Krokietki.