Kolekcja jesienna

ubranko dla charcika włoskiego atomówki

Upalne dni nadal dominują, ale wieczory już coraz chłodniejsze. Szykujemy się powoli na jesień, dlatego pierwsza część ubranek dla charcików włoskich z kolekcji jesiennej już pojawiła się na Wear.Chartbeat. W tym sezonie w sklepie będą dominować wzory i kolory.

Na początek bluza w kropelki w kilku kolorach, bluza w Atomówki, kurtka w jednorożce i szare ubranko z neonowym kołnierzem. Wszystkie jesienne bluzy i kurtki dla charcików są podszyte ciepłym, miękkim polarem. Jak zwykle doskonale dopasowane do charcikowej sylwetki – jeszcze bardziej dopracowane, z długim

bluza dla charcika włoskiego galaxy
ciepłym kołnierzem, w którym znajduje się otwór na podpięcie smyczy i odblask. Wszystkie ubranka są dostępne w czterech rozmiarach – S, M, L i XL. Niektóre wzory to kolekcje limitowane, których powstało dosłownie kilka sztuk.

Już nie możemy się doczekać, aby przedstawić drugą część kolekcji jesiennej – to będą jeszcze bardziej kolorowe ubranka dla charcików włoskich, z doskonałej jakości, wspaniałych tkanin z dodatkiem elastanu. Mała próbka na zdjęciu obok.

kolorowa bluza dla charcika włoskiego


bluzy dla charcików włoskich neon


kurtka dla charcika włoskiego unicorn

Brak komentarzy

    Skomentuj