Kombinezon dla charcika

Pogoda i temperatury powoli stają się nieznośne, dlatego my „wybiegując” nasze stadko jesienią i zimą, bardzo często korzystamy z polarowych kombinezonów, które od dawna niestety nie są już dostępne w czeskim DG. Mamy wtedy pewność, że charciki mają dobrze zabezpieczone szyje, klatki piersiowe i łapki, a spacery dzięki takim ubrankom są zdecydowanie dłuższe i bardziej komfortowe dla psów.

W tym roku, bazując na naszych kombinezonach CHARTBICIAGA (z zeszłego roku), stworzyliśmy polarowe ciuszki, idealnie nadające się na jesienno-zimowe spacery. Użyty polar, to bardzo gruba, mięsista tkanina, która doskonale utrzymuje ciepło, a przy tym jest oddychająca. Poprawiliśmy rozmiarówkę, dzięki czemu kombinezony jeszcze lepiej otulają charcikowe ciałka, zresztą cały czas wprowadzamy dodatkowe usprawnienia.

Długi kołnierz pełni rolę kaptura, posiada również slot na podpięcie smyczy do obroży. Dwie gumki – ściągacze wszyte w strategicznych miejscach, pozwalają też jeszcze lepiej dopasować ubranko do rozmiarów charcika. Uwaga na nową rozmiarówkę, która jest ciut większa względem naszych dotychczasowych bluz i kurtek! Na zdjęciach Danuszka, na potrzebę zdjęć ma na sobie rozmiar S, jednak biorąc pod uwag jej gabaryty (pomiar pleców i klatki piersiowej oraz dodatkowo wagę), zdecydowanie lepszym wyborem byłby rozmiar XS – ciut krótsze nogawki i lepsze dopasowanie do ciałka.