Legginsy w charty

Legginsy w charty to coś o czym myśleliśmy od bardzo dawna i co wreszcie stało się namacalne. Jest to jeden z moich ulubionych elementów ubioru i nie wyobrażam sobie spaceru z naszymi charcikami włoskimi bez legginsów. Przez ostatnie lata podejmowaliśmy kilka prób szycia ludzkiej odzieży (koszulki, nerki) z charcimi printami i zawsze nasze pomysły cieszyły się ogromnym powodzeniem.

Dlatego w naszym sklepie Wear.Chartbeat właśnie pojawiły się legginsy w charty, a w śród nich nasze bestsellerowe wzory z psich bluz i kurtek. Na ten moment legginsy są dostępne wyłącznie na zamówienie w opcji Pre Order z wydłużonym czasem oczekiwania. Wiąże się to głównie z logistyką zamówień, a także przetestowaniem zainteresowania nowym produktem. Za jakiś czas być może na stałe wejdą do oferty i będzie można je kupić „od ręki”.

Do szycia naszych ubranek zawsze wybieramy najlepsze jakościowo, sportowe tkaniny – w tym przypadku jest to oddychająca tkanina Push-Up Anticell 300, która dzięki swojej dynamicznej elastyczności aktywnie modeluje sylwetkę. Legginsy są grube, bo gramatura materiału to aż 300g/m2, a szyte są płaskim szwem, na profesjonalnych maszynach – w manufakturze doświadczonej w szyciu odzieży sportowej i funkcyjnej.

Nasze legginsy to wysokiej jakości odzież, która sprawdzi się i na siłownię i na jogging. Jakość druku jest doskonała i wzory nie rozjeżdżają się nawet po naciągnięciu materiału. To świetny element stroju na spacery z chartem i doskonały pomysł na prezent dla właścicielki charcika.