Maluchy G, H, I w nowych domkach

Opublikowane 6 czerwca 2021

Od jakiegoś czasu nastał u nas czas pożegnań ze szczeniętami. Nigdy nie jest to łatwe, ale świadomość wspaniałej przygody, jaką rozpoczynają nowi właściciele pozwala zapomnieć o smutkach rozstania. Najchętniej wszystkie zostawilibyśmy w Warszawie i okolicach, żeby mieć możliwość spotkań i wspierania nowych opiekunów, ale nie ma tak łatwo.
Miot G, czyli trzy maluchy:
✮ Chartbeat Good Day Sunshine (Basia) została w swoim rodzinnym domu i mieszka ze swoją mamą Różą (Chartbeat Rocket Fuel).
✮ Chartbeat God Save The Queen (Pieczarka) zamieszkała z właścicielką tatusia miotu – Anią w hodowli Super Charty.
✮ Chartbeat Good Kid Maad City – w domu Henryk, zamieszkał w warszawskim Wilanowie z Natalią.

Miot “H” nasza piątka Spice Girls:
✮ Chartbeat Helter Skelter – w domu Balbinka – pojechała do nowego domu we Wrocławiu w towarzystwie Marcina i Magdy, a jej piękne fotki i śmieszne filmiki na stories można podziwiać na profilu @insta balbi_the_iggy.
✮ Chartbeat Hyper On Experience – w domu Ivy zamieszka w Berlinie, a z tego co wiemy, nowi właściciele już oszaleli na jej punkcie. Przygody Ivy można śledzić na instagramie @the_ivy_stories.
✮ Chartbeat Hot Sixteen – w domu Dea – zmieniła domek jako pierwsza i zamieszkała z dwiema charcikowymi siostrami na warszawskim Mokotowie u Agnieszką i François. Dziewczynki i ich wspaniałą charcią miłość można podglądać na instagramie @alaia_edana_dea_theitalians.
✮ Chartbeat Happy Hardcore – w domu Ofelia aka Mrówkojad pojechała do Torunia z Michaliną i Adą i zamieszkała z całym stadkiem kotów i nową, psią przyjaciółką Muchą. Dziewczyny świetnie się dogadały, a my bardzo kibicujemy naszej malutkiej Hepi.
✮ Chartbeat Hold Your Color – w domu Rozi – zamieszkała z nową rodzinką – Dario, Martyną, charciczką i jamiczką w warszawskim Ursusie. Co jakiś czas dostajemy tony jej zdjęć, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni jej właścicielom.

Miot “I” dwóch chłopaków i dziewczynka:
✮ Chartbeat Imajicka pojechał z Magdą do Białegostoku, gdzie będzie oczkiem w głowie swojej pańci.
✮ Chartbeat Instant Crush – w domu Pluto – z Dominiką i Erykiem i towarzystwem dwóch kotów urzędują w warszawskim Ursusie. A Chartbeat Ishii O-Ren – Bomba – zostaje z nami.
Trzymamy kciuki za wszystkich właścicieli naszych maluchów. Już za tydzień z niektórymi będziemy mieli okazję spotkać się na pierwszym chartbeat’owym zlocie! Nie możemy się doczekać. Za chwilkę niestety kolejne rozstania – przed maluchami z miotu “J” jeszcze jedno szczepienie. Zaraz po tym będą mogły opuścić rodzinne gniazdo i rozpocząć życie w swoich nowych domkach.