Maluchy na pokładzie

hodowla charcików włoskich

Wczoraj powitaliśmy na świecie małe charciki włoskie z miotu „V„. Pięciu cudownych chłopców i jedną dziewczynkę. Dzieciaki Fifi mają się dobrze, mamusia świetnie dała sobie radę. Wagi urodzeniowe maluchów wahają się od 220 do ponad 260g.

Jako pierwszy o 11:53 na świat przyszedł Chartbeat Vincent Vega – bardzo jasny, izabelowaty chłopiec, którego imię pochodzi od kultowej postaci jednego z naszych ulubionych filmów – Pulp Fiction. Jako druga o 12:46 na świat przyszła ciemna dziewczynka w kolorze isabel – Chartbeat Vicky Christina – jej imię również inspirowane jest filmem.Jako trzeci o 13:39 na świat przyszedł największy chłopiec – Chartbeat Vickers Wellington – mała, izabelowata bomba.

Kolejny, czwarty izabelowaty chłopiec urodził się o 14:40 – prawdziwy słodziak Chartbeat Vaaco Taaco.O 15:33 jako piąty urodził się najmniejszy chłopczyk – Chartbeat Vittorio Veneto – jego imię pochodzi od włoskiego okrętu pancernego. To również nazwa ulicy, przy której mieszkaliśmy podczas Światowej Wystawy Psów w Mediolanie.Jako ostatni o 16:32 na świat przyszedł błękitny chłopiec – Chartbeat Victor Van Dort – imię z filmu Tima Burtona.

szczenięta charcik włoski
szczenięta charcik włoski
szczenięta charcik włoski
charcik włoski szczeniaki

Brak komentarzy

    Skomentuj