Mamy dwa nowe Championy!

Wczoraj w Choceniu, w województwie kujawsko-pomorskim, odbyła się Krajowa Wystawa Psów, organizowana przez oddział Włocławek. Zabrałam ze sobą dwa nasze charciki włoskie – Hermes i Bombę jr. i jednego pozostającego w rękach zaprzyjaźnionych właścicieli – Harnasia. Cała trójka, mimo niewielkiej, ale bardzo głośnej hali, pokazała się bardzo ładnie, a my przywieźliśmy do domu dwa nowe Championy.

Hermeska, która ze względu na ostatni miot, przez chwilę była wyłączona z wystaw, właśnie zakończyła Championat Polski. Harnaś natomiast zakończył Młodzieżowy Championat Polski, a młoda Bomba debiutowała w klasie juniorów i od razu rozbiła bank, zostając najlepszym Juniorem w Rasie, Zwycięzcą Płci Przeciwnej i przy okazji rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski.

Suka o bardzo ładnym wyrazie głowy, doskonała, długa szyja, doskonała górna linia, doskonałe kątowanie kończyn przednich i tylnych, dobrej głębokości klatka piersiowa, doskonały ruch i temperament.

SędziA: Tomasz Sławik

Teraz, kiedy Harnaśko „zwalnia” klasę młodzieży, będę mogła skupić się na Ciastoniu i kontynuowaniu championatu młodej Bomby. Przed nami plany na kilka wystaw w kraju i być może w niedalekiej przyszłości poza jego granicami. Mam wielką radochę z wystawiania naszych „czarnych koni” które zawsze pięknie prezentują się w ringu i z którymi z wystawy na wystawę współpraca jest coraz przyjemniejsza. Bomba to jeszcze straszny dzieciuch, suczka, która cały czas się rozwija, ale Ciastek, to już dojrzały charcik włoski o pięknej urodzie. Już nie mogę się doczekać na wspólne pokazywanie w ringu rodzeństwa „D-2″