Mamy kolejnego Championa!

W ostatnią sobotę nasze trzy charciki włoskie wzięły udział w wystawie psów, organizowanej przez oddział Radom. Event odbył się w pięknym miejscu – w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym. Okazał się to dla nas bardzo szczęśliwy weekend, bo Raniu na swojej trzeciej wystawie z rzędu w klasie młodzieży, zarobił ostatni wniosek potrzebny do uzyskania tytułu Młodzieżowego Championa Polski.

Bardzo jestem dumna z tego drobnego samczyka, który oprócz tego, że został Najlepszym Juniorem w Rasie, ponownie zgarnął również Zwycięstwo Rasy, mając zaledwie 13 miesięcy. Trochę gorzej poszło tym razem Danuszce, która zajęła lokatę drugą na trzy suczki. Tego dnia pokazywała się również nasza ukraińska Hermes, która dostała swój drugi wniosek do Championatu Polski i ocenę do uprawnień hodowlanych. Sędziował Pan Ryszard Wacławik.

Przed powrotem do domu załapaliśmy się jeszcze na sesję zdjęciową u Pani Marty z Black.Fox Photo. Od dawna jestem wielką fanką jej prac, dlatego bardzo się cieszę, że nasze charciki mogły jej przez chwilę „pomodelować”. Efekty są naprawdę fantastyczne ♥︎ Teraz na chwilę odpuszczamy wyjazdy, planujemy ewentualnie wybrać się na którąś z wystaw międzynarodowych – niestety nie ma ich dużo i nic w miarę blisko nas się nie dzieje, dlatego na spokojnie na ringi wrócimy być może dopiero w czerwcu.