Michał Wurszt gościem naszego podcastu!

Od wczoraj na You Tube i platformach podcastowych jest dostępny #9 odcinek Hodowlanego Zera, w którym gościem jest Michał Wurszt – jeden z najbardziej rozpoznawalnych i znanych tatuatorów w Polsce, a prywatnie właściciel jednego z naszych charcików włoskich. Rozmawiamy o tatuażach, o mediach społecznościowych oraz o tym jaki naprawdę jest charcik.

Michał to nie tylko utalentowany tatuażysta, ale też gwiazda TikToka. W tym odcinku dowiecie się, dlaczego tatuaż wilka z lasem to absolutny „no-go”, jak wyglądała jego przygoda z marką Louis Vuitton i dlaczego skończyła się na dwóch różnych rozmiarach butów. Głównym bohaterem odcinka jest jednak oczywiście Zgredek, czyli charcik włoski – najlepszy przyjaciel Michała.

Opowiadamy o charcikowych przygodach – od sikania w galoty, po bezwstydne kopnięcie chiłałki. Michał zdradza, jakie są największe wyzwania związane z tą rasą i dlaczego mimo wszystko warto mieć charta. Nie brakuje też zabawnych anegdot, np. o tym jak Michał został zaskoczony sikaniem na głowę o piątej rano. Będzie śmiesznie, będzie jak zwykle wesoło, a czasem nawet wzruszająco. Zajrzyjcie do nas, słuchajcie, subskrybujcie i komentujcie, a Michał może wróci do nas z jeszcze bardziej szaloną historią!