Mioty Z, A, B skończyły dwa miesiące

Czy Ziemia wiruje szybciej niż kiedyś, czy my się po prostu starzejemy? Trudno o to nie zapytać, jak się popatrzy w metryki maluchów z naszych obecnych miotów, a potem w kalendarz. Czas już nie leci, czas ciśnie jak rakieta. A w tej rakiecie, razem z nami, siedzą szczenięta z miotów Z-2, B-2 i A-2 (dwójki oznaczają, że mioty pod tymi literami są w naszej hodowli drugi raz, czyli „zamknęliśmy” alfabet i lecimy od nowa).

Za nami dwa wspólne miesiące i już dokładnie za tydzień pierwsze szczenięta nas opuszczą, żeby zacząć najlepszą i najważniejszą przygodę – życie ze swoimi nowymi opiekunami. Z tej okazji zrobiliśmy szczeniętom ostatnie zdjęcia wszystkim razem. To też pierwsze zdjęcia na stoliku, więc nie wszystkie „stójki” wyszły idealnie, ale takie fotografie świetnie pokazują ich anatomię i cechy, jakie je różnią. Przed nami trudny czas ostatnich przygotowań i rozstań, ale wierzymy, że wspaniałe momenty czekają teraz nowych właścicieli szczeniąt.

Na zdjęcia załapały się też najmłodsze maluchy z miotu C-2, które kilka dni temu skończyły sześć tygodni. W stories na naszym insta można też zobaczyć kilka śmiesznych kadrów behind scenes ☺︎