Norki dla naszych maluchów

Pufy z Psiej Norki zamawiamy dla naszych charcików od ładnych kilku lat, a teraz tymi świetnymi produktami, będą się mogli cieszyć również nowi właściciele Chartbeat’owych dzieciaków. A wszystko dzięki temu, że podjęliśmy współpracę z tą niewielką, bydgoską firmą, której przewodzi Kasia i od teraz nasze szczenięta w wyprawkach będą dostawać te najwyższej jakości śpiworki.

To, co wyróżnia Psią Norkę, to niezwykła staranność wykonania legowisk – wyglądają naprawdę, jak mercedesy wśród norek. Są również funkcjonalne i wykonane z absolutnie najlepszych, niesamowicie wytrzymałych tkanin. Nasze domowe pufy są użytkowane w ekstremalny sposób oraz prane co kilka dni. I mimo, że mają już dobre pięć lat, to nadal są w bardzo dobrym stanie (nie licząc niewielkich śladów po milionie ząbków i żaru, który wypadł z kominka). My jesteśmy z nich bardzo zadowoleni i wierzę, że nowi opiekunowie naszych szczeniąt, również je docenią.

Kasia przygotowała także niespodziankę dla naszych charcików – wszystkie maluchy dostaną kody rabatowe na przyszłe zakupy w Psiej Norce. Dzięki temu właściciele będą mogli cieszyć się jakością tych wyjątkowych legowisk przez długie lata, nawet jak dzieciaki wyrosną z wyprawkowych śpiworków. Nasza współpraca z Psią Norką to nie tylko inwestycja w wygodę naszych szczeniąt, ale także wsparcie lokalnej, rodzinnej firmy, której produkty naprawdę zasługują na uznanie. Cieszymy się, że możemy oferować naszym szczeniętom to, co najlepsze, i że będą zasypiać w legowiskach, które zapewnią im komfort.