Nowa kolekcja WILD

W sklepie Wear.Chartbeat pojawiła się właśnie ostatnia już w tym roku jesienno-zimowa kolekcja ubranek dla charcików włoskich. My udajemy się na zasłużony odpoczynek i z nowymi pomysłami szykujemy się dopiero na wiosnę. Wrócimy wtedy z krótszymi bluzami bez rękawów – idealnymi na pierwsze spacery w chłodnym jeszcze słońcu.

Seria WILD to szaty dzikich zwierząt w super soczystych kolorkach. Tak ubrane charciki są doskonale widoczne w każdym terenie. To nie tylko styl, ale również widoczność i bezpieczeństwo. Zresztą, kto nie ogląda się za charcikiem w takim ubranku? Do tych czterech bluz dołączyły jeszcze dwie, bardziej sportowe z geometrycznymi, stonowanymi nadrukami, kwiatowa kurtka zimowa i miętowy, bardzo ciepły polar. Jak zwykle wzory zostały zaprojektowane i wydrukowane specjalnie dla Wear.Chartbeat, a tkaniny funkcyjne to najwyższej jakości materiały używane w ludzkiej odzieży sportowej i outdoorowej.

Jednocześnie dziękujemy wszystkim naszym Klientom za bycie z nami. To już prawie 7 lat od uszycia naszej pierwszej bluzy dla charcika, która – aż trudno uwierzyć – pojawiła się dosłownie w kilku egzemplarzach. Dzisiaj to już przedsięwzięcie na dużo większą skalę, ale wciąż poświęcamy całą naszą uwagę i energię, żeby sprostać Waszym wymaganiom, żeby nie tracić na doskonałej jakości i po prostu zależy nam, aby każdy produkt był wyjątkowy.