Nowe bluzy Wear.Chartbeat

Dawno na stronie nie pisaliśmy o naszej marce Wear.Chartbeat. A warto ją wspomnieć, bo to temat niewątpliwie charcikowy, a my nieustająco przy niej pracujemy. Właśnie w sklepie pojawiły się zupełnie nowe dwie bluzy, których prototypy testowaliśmy przez ostatnie tygodnie.

Cały czas staramy się dojść do perfekcji i stworzyć ubranko dla charcika maksymalnie funkcjonalne, wygodne i ciepłe. Stąd wybór najlepszych na rynku tkanin funkcyjnych, które są termiczne, oddychające, miękkie i odporne. Tym razem bluzy znowu ewoluowały – poszerzyliśmy trochę kołnierz, aby pod spód zmieściła się obroża i dodaliśmy slot na podpięcie smyczy, czego bardzo brakowało w poprzednich modelach. Jest też podwójne zapięcie, aby bluza jeszcze lepiej układała się na plecach i nowe, foliowe metki.

Oczywiście jako modelka, nasza niezastąpiona Bomba, która wprost uwielbia współpracę z człowiekiem, a za smaczki zrobi wszystko. Do zdjęć pozował też Bibi – to świetny trening cierpliwości dla młodego psa.

Do zestawu dwóch printów dołączyły też grubsze i bardzo ciepłe polarki w czarnym kolorze, które mamy nadzieję przypadną charcikowym klientom do gustu. Zabieramy się też za kolejne koncepcje, nasi znajomi testerzy sprawdzają właśnie kombinezony na tegoroczną jesień. To dopiero prototypy, jeszcze pewnie sporo się zmieni, ale chcemy sprawdzić jak zachowują się materiał, szwy i poszczególne elementy w normalnym użytkowaniu.