Obroże dla charcików i inne nowości

Obroże dla charcików, nowe wesolutkie, a zarazem bardzo ciepłe bluzy i zimowe kombinezony – na Wear.Chartbeat ostatnio sporo nowości. Meteorologiczna jesień rozkręciła się na dobre, więc charciki mniej chętnie wychodzą na zewnątrz.

I nie ma się co dziwić. Wtedy, kiedy my zakładamy kurtki, ich krótka sierść, miejscami goła skóra i brak podszerstka sprawiają, że jest im zimno. Niektóre charciki włoskie są wyjątkowymi zmarzluchami – i to głównie dla nich przygotowujemy ubranka.

Niedawno na Wear.Chartbeat trafiła druga część kolekcji jesiennej – bardzo cieplutkie, kolorowe bluzy. Wszystkie są podszyte grubym, ciepłym polarem. Bluza Triangle i Galaxy wykonane zostały z wysokiej jakości materiału dresowego z dodatkiem włókien elastycznych, dzięki czemu są wyjątkowo miękkie i miłe w dotyku. Wesołe, nowoczesne printy na materiale przyciągają oko. Wszystkie materiały z których powstały ubranka posiadają certyfikaty.

obroża dla charcika włoskiego
Kolejną nowością są obroże dla charcików włoskich. Nie jest łatwo znaleźć obrożę dla charcika włoskiego, odpowiednio szeroką, miękka, a do tego ładną. We współpracy z Modną Kozą, która od lat szyje obróżki dla naszych psów i szczeniąt – powstało kilka modeli. Jedne bardziej eleganckie, inne bardziej sportowe. Wszystkie uszyte i zaprojektowane z myślą o charcikach włoskich. Obroże są szerokie, półzaciskowe, wykonane z pięknych taśm.

Na koniec kolekcja ubranek DG Dog Gear. Zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem tej czeskiej marki w Polsce. Wysokiej jakości kombinezony, kurtki i bielizna dla charcików włoskich będą stopniowo pojawiać się w sklepie. Jeśli masz jakieś pomysły, życzenia, ulubione ubranka DG DogGear – koniecznie daj nam znać, a my powiększymy kolekcję ubrań do wyboru. Pisz na sklep@wearchartbeat.pl albo przez formularz kontaktowy.

Brak komentarzy

    Skomentuj