Ogromny sukces Coco na CACIB Warszawa

W weekend w podwarszawskim Nadarzynie odbywała się jedna z największych wystaw w tym roku, połączona z targami ANIMAL’S DAYS.

Na tę międzynarodową wystawę zgłosiliśmy dwa nasze psy – Coco i Bombę, a pokazywały się też nasze dzieciaki z miotu J – Jackie i Jesse (w domu Divo). W rasie zgłoszonych było aż 19 charcików włoskich, sędziował Pan Adam Ostrowski.

Jako pierwszy pokazywał się Coco w klasie pośredniej. Coco wygrał klasę, zdobył swoje pierwsze CWC i CACIB, a na deser wygrał rasę. Na finałach sędzia Tomasz Kuszyk wybrał go Najpiękniejszym Chartem całej wystawy! To niesamowite, jak ten pies się rusza i jakie wrażenie robi na sędziach. Jesteśmy bardzo szczęśliwi mając w domu taki diamencik.

W sporej stawce szczeniąt świetnie też poszło Bombie, która pięknie się pokazała i została Najlepszym Szczenięciem w Rasie.

Dzień wcześniej byłam z Coco, Umą i Bombą na Hubertusie w Spale. Tam świetnie poszło całej trójce. Bomba została Najlepszym Szczenięciem w Rasie spośród trójki szczeniąt. Coco ponownie wygrał rasę i zakończył Młodzieżowy Championat Polski, a Uma została Zwycięzcą Płci Przeciwnej (BOS) i zakończyła dorosły Championat Polski. Na finałach Coco stanął na IV miejscu podium grupy X, a Uma na IV miejscu na BIS’ach BOS’ów.