Ostatni dostępny chłopak

Na swoich ludzi czeka nasz ostatni wolny na ten moment samczyk. To chłopak z miotu A-2 – Chartbeat Antidote à Malbec. Przepiękny, elegancki, czarny charcik z wybitnej jakości szatą i piękną głową. To piesek o wspaniałym usposobieniu – bardzo wesoły, otwarty, odważny i ciekawski. Wszędzie czuje się pewnie i jest świetnym towarzyszem każdej aktywności. Nauczony załatwiania na zewnątrz, potrafi świetnie się sobą zająć i jest szczenięciem w zasadzie bezproblemowym.

Chłopak jest doskonale zsocjalizowany. Systematycznie zabieramy go na wycieczki do miasta, co zawsze jest dla nas ogromną przyjemnością. Miło jest bowiem patrzeć, jak świetnie radzi sobie z nowymi sytuacjami, jak szybko nauczył się swobodnego chodzenia na smyczy, czy jak w restauracji potrafi grzecznie siedzieć, żeby nagle zasnąć na krześle, mimo panującego dookoła gwaru.

Będzie to piesek w górnej granicy wzorca, jest charcikiem odporniejszym, o mocniejszej kości. Ma 3,5 miesiąca, jest trzykrotnie zaszczepiony. Dzięki badaniom rodziców, szczenię jest wolne od chorób występujących w rasie – FEH, PCAG, PLL i PRA. Chłopak miał wykonane również badanie oczu i serca – nie posiada wad wrodzonych. Zapraszam do kontaktu!