Ostatnie w tym sezonie kombinezony dla charcików!

Wczoraj w naszym sklepie Wear.Chartbeat pojawiła się kolekcja polarowych kombinezonów w nowych kolorkach. Sezon ubrankowy dla charcików powoli będzie dobiegał końca, dlatego to już ostatnia seria tak ciepłych ciuszków o tej porze roku, a kombinezony wrócą znowu pewnie dopiero jesienią.

Nasze kombinezony łączą w sobie ciepło, wygodę i najwyższej jakości tkaniny. A użyte do produkcji materiały to dla nas zawsze największe wyzwanie – dbamy o to, aby były trwałe, odporne na intensywne użytkowanie i nie dokonały żywota po jednym sezonie. Te ubranka są zaprojektowane z myślą o potrzebach charcików włoskich i gwarantują, że pies nie tylko będzie doskonale widoczny, ale także będzie czuć się komfortowo. Co wyróżnia tę kolekcję? Przede wszystkim różnorodność kolorów, bo tym razem uszyliśmy kombinezony aż w 6 kolorach, które indywidualnie podkreślą charcikowy charakter i urok. Dodatkowo, nasze ubrania są łatwe w obsłudze – ich zakładanie i zdejmowanie jest szybkie i banalnie proste. Wszyte gumki pozwalają dopasować kombinezon do różnej anatomii psów, a slot na smycz ułatwia użytkowanie.

Tym razem w sesji zdjęciowej udział wzięła nasza młodzież – Bomba jr., Chrupcio i Ciastek. Nasze czarne rodzeństwo jest pod tym względem niesamowicie wyjątkowe, bo Ciasek podczas zdjęć wspina się na siostrę – i dzieje się to od szczenięcia. Pierwsze takie foto udało mi się zrobić, kiedy maluchy miały zaledwie kilka tygodni. Zapraszamy do zaglądania do sklepu, bo w przeciągu tygodnia pojawią się w nim przecudowne, oryginalne śpiworki!