Pierwszy podcast o charcikach ON AIR

Podcast o charcikach

Hodowlane Zero to podcast o charcikach włoskich i ich hodowaniu, a jego pierwszy odcinek zadebiutował przedwczoraj. To inicjatywa, która – mamy nadzieję – otworzy nowy rozdział w komunikacji na linii hodowca – właściciel oraz będzie czymś do posłuchania dla entuzjastów rasy. To rozmowy w luźnej, przyjacielskiej atmosferze, podczas których padają ciekawostki i anegdotki z życia ze stadem charcików. Celem naszego projektu jest nie tylko promocja rasy, ale również edukacja na tematy związane z odpowiedzialną hodowlą, zdrowiem, żywieniem oraz szeroko pojętym dobrostanem psów.

Słuchacze mogą w przyszłości spodziewać się również wnikliwych rozmów z ekspertami z różnych dziedzin. Oprócz tego, chcielibyśmy odpowiadać na pytania nadesłane przez słuchaczy, co jeszcze bardziej mamy nadzieję zacieśni więź z audytorium. Dlaczego „Hodowlane Zero” jest wyjątkowe? Bo mamy do siebie sporo dystansu. Podcast zresztą wyróżnia się na tle innych mediów poświęconych psom, głównie dzięki silnemu ukierunkowaniu na rasę charcik włoski, oferując treści, które są szczególnie dopasowane do potrzeb i zainteresowań jej miłośników. Obiecujemy, że każdy odcinek będzie cennym źródłem informacji, niezależnie od stopnia zaawansowania słuchacza w temacie.

Gdzie posłuchać podcast o charcikach?

Hodowlane Zero jest dostępny na najpopularniejszych platformach streamingowych oraz na You Tube. Zachęcamy również do śledzenia naszego instagrama, gdzie będziemy wrzucać zajawki kolejnych odcinków, czy krótkie behind scenes. W pierwszym odcinku odnieśliśmy się do TEGO ARTYKUŁU.

Debiut Hodowlanego Zera to dla nas znaczące wydarzenie, bo chcemy promować otwartą dyskusję na tematy związane z hodowlą i opieką nad charcikami włoskimi. Mamy nadzieję, że podcast ma szansę stać się ważnym punktem odniesienia dla każdego, kto pragnie pogłębiać swoją wiedzę o tej niezwykłej rasie. W pierwszej dobie podcast zaliczył blisko 300 odsłon, co uznajemy za naprawdę super wynik, jak na tak niszową tematykę. Cała nasza czwórka ma już przemyślenia co zmienić, poprawić, także kolejne nagrania będą jeszcze bardziej dopieszczone!