Podsumowanie roku

charciki włoskie

To był dla nas i naszych psów aktywny rok. Przejechaliśmy tysiące kilometrów po Europie, a nasze charciki świetnie radziły sobie na parkurach wyścigowych i ringach wystawowych. W zasadzie każdy jeden wyjazd był dla nas bardzo owocny.

Oprócz wielu wygranych coursingów, kolejnych wniosków CCWC i CACIL oraz podwójnego podium na Mistrzostwach Europy w Coursingu, nasze psy uzbierały kilka nowych tytułów: Coursingowy Mistrz Węgier 2017, Coursingowy Mistrz Polski 2017 i Torowy Mistrz Polski dla Zuli oraz Węgierski Zwycięzca Piękno i Praca 2017 dla Taffy (Chartbeat Taffyta Muttonfudge). Zulka jest również o krok od skończenia Węgierskiego Championatu Coursingowego.

Do tego przybyła nam kolejna Interchampionka Wyścigowa – Róża (Chartbeat Rocket Fuel) i dwa Krajowe Championy Wyścigów Chartów – Róża i Fifi, która jest również Torową Wicemistrzynią Polski 2017. Taffy otworzyła Interchampionat Wyścigowy i Wyścigowy Championat Polski.

Mamy też kolejną, nową zawodniczkę – Umę. W pucharze V4Cup dziewczyny zajęły wysokie miejsca, a sezon coursingowy kończą w pierwszej dziesiątce w Europie. Nie ma w Polsce innych charcików włoskich, które mogłyby się szczycić choćby ułamkiem podobnych dokonań na parkurach.

Chartbeatom szło też doskonale na ringach. Taffyta skończyła Młodzieżowy Championat Polski i rozpoczęła dorosły, na węgierskiej klubówce wywalczyła Młodzieżowe Zwycięstwo Węgierskiego Klubu Charta 2017, a na Litwie zdobyła tytuł Junior Baltic Winner 2017 i skończyła Młodzieżowy Championat Litwy. Rumba (Chartbeat Rhumba With Rabbit) i Róża skończyły Championaty Polski, a Rumba dodatkowo została Championką Litwy. Chartbeat Sugar Pop, który mieszka w Szwecji jest w połowie drogi po Interchampionat Wystawowy, a Chartbeat Unicorn Hunter walczy o Młodzieżowy Championat Polski.

Brak komentarzy

    Skomentuj