Polarki dla charcików już w sklepie

To nie pomyłka. Temperatury rosną, a na półkach sklepu Wear.Chartbeat robi się ciasno. Do sprzedaży trafiły właśnie nowe bluzy polarowe! O tym, że późna wiosna to czas, gdy charcikom włoskim też przydają się ciuchy, przypominają nam nasi klienci, którzy o nie dopytują.

Wear.Chartbeat działa w ten sposób, że jesienno-zimowa kolekcja ubranek pojawia się tylko raz w roku – pod koniec lata, a ilość ciuszków jest limitowana. Wtedy sklep jest zatowarowany pod sufit, a dzięki doświadczeniu i właściwym wyliczeniom, ostatnie ubranka schodzą z naszych półek akurat do wiosny. Wtedy też robimy sobie przerwę, którą poświęcamy na szczenięta, ale również na to, żeby wymyślić wzory, zaprojektować je, przygotować materiały i uszyć ubranka na jesień. Wtedy sklep świeci nieco pustkami, ale przecież rzadko kto ubiera charcika latem. A jednak.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych wiernych klientów, spięliśmy się i uszyliśmy partię polarowych bezrękawników, które świetnie się sprawdzają w wyższych, niż zimowe temperaturach. Przygotowaliśmy rzucające się w oczy kolorki (dla bezpieczeństwa psa na spacerach) – żółty, seledyn, pomarańczowy i – a jakże – różowy. Jest też coś bardziej klasycznego: stonowana, stalowa szarość i wciąż niewychodzący z mody, brudny róż o fakturze delikatnego futerka. Zakłada się łatwo, nosi komfortowo i nic nie wieje po charcikowym grzbiecie.