Rodzinne odwiedzinki

Piękna, złota jesień to nie tylko okazja do wspaniałych, długich spacerów, które można w każdy weekend oglądać w naszych relacjach na instagramie i facebooku, ale także doskonała szansa na spotkania i spacery z Chartbeat’ową rodzinką. Ostatnio przeżywamy prawdziwy nalot naszych charcich dzieciaków, co naprawdę uwielbiamy i z czego zawsze ogromnie się cieszymy.

Spotkanie na żywo po kilku miesiącach, roku, czy nawet dwóch to najlepsza okazja na podsumowanie minionego czasu i przekonanie się na własne oczy jak rosną nasze maluchy. To zawsze ciekawe doświadczenie zobaczyć jak się rozwijają, jak dojrzewają ich charaktery i jak wzmacniają się ich relacje z opiekunami. Żadne zdjęcie, czy nawet filmik nie odda tego tak, jak spotkanie „offline”!

Dzięki cudownie słonecznej pogodzie w ostatnich tygodniach, dostajemy też piękne jesienne zdjęcia od właścicieli naszych szczeniąt. Hurtowo więc chwalimy się jak rozwinęły się nasze dzieciaki – w tym przypadku suczki z miotów „C„, „K” i „T-2” oraz Chartbeat’owy chłopak z miotu „O„.