Smycz dla charcika włoskiego

Smycz dla charcika włoskiego

Smycz dla charcika włoskiego – połączenie właściciela z psem, rzecz niezwykle ważna jeśli chodzi o bezpieczeństwo i trwałość, w szczególności przy większej liczbie psów, które zmieniają pozycję 30 razy na sekundę. Ale od początku…

Smycz dla charcika – jaka powinna być?

Na samym początku, kiedy mieliśmy jednego, a potem drugiego psa, postawiliśmy na smycze Flexi – które jednak przy charcikach średnio się sprawdzały.

smycz dla charcików
To całkiem niezłe, automatyczne smycze, ale wad mają co najmniej tyle samo co zalet. Oczywiście najlepsze są te z taśmą, nigdy ze sznurem, który wielokrotnie przejechał nam po rękach, paląc przy tym dłonie, a psom łapy. Niestety przy dwóch, trzech i czterech psach używanie plastikowej smyczy tego typu staje się niemożliwe, bo najzwyczajniej w świecie, nie ma ich jak utrzymać w rękach. Ponadto wypadają z ręki i są po prostu niebezpieczne.

Wraz z powiększającym się stadem i wiecznym poszukiwaniem dobrych, mocnych, porządnych i nieplączących się smyczy trafiliśmy na fajny skórzany produkt. Niestety była to już wyprzedaż, a osoba, od której wtedy je kupiliśmy właśnie wycofywała się z ich importowania.

smycz dla charcika włoskiego
Wtedy opadliśmy z sił, bo na rynku nie było dla nas alternatywy. Wtedy też pojawił się pomysł, żeby zrobić coś, co idealnie wpasuje się w potrzeby charcikowych właścicieli. Projekty i rozmowy z producentami trwały długo, żeby powstało coś, z czego będziemy niezwykle zadowoleni. I tak właśnie powstała linia naszych smyczy, która powinna zadowolić każdego właściciela włoszczaków.

Smycz dla charcika włoskiego
Nasza smycz dla charcika włoskiego ma 130cm i ok 7mm średnicy. Jest okrągła, dzięki czemu bardzo łatwo się rozplątuje (posiadamy również wersję o średnicy 1cm dla whippetów i większych charcików).

Smycz dla charcika włoskiego jest wykonana z nappy, barwionej na wybrany przez nas kolor – niebieski i różowy. Jeden dla charcich przystojniaków, drugi dla charcikowych elegantek.

smycz dla charcika włoskiego
Idealnie wykonane szycia i łączenia to najlepsza jakość, która posłuży długie lata. Wygodna rączka i niewielkie, lekkie okucia – w sam raz dla drobnych psów. Smycz jest bardzo wytrzymała. Wyprodukowana w Polsce, specjalnie dla nas, przez fachowca, któremu ufamy w 100%. Zapraszamy do naszego sklepu Wear Chartbeat!

Smycz dla charcika

 

Brak komentarzy

    Skomentuj