Soczysty minimalizm, czyli nowe obroże EYESH

Opiekunowie charcików włoskich pewnie się ucieszą, bo po dłuższej przerwie w sklepie Wear.Chartbeat pojawiło się trochę obróżkowych nowości. To edycja limitowana, która łączy w sobie wyjątkowy styl z niezrównaną trwałością. Stworzone z myślą o najbardziej wymagających czworonożnych arystokratach, te obróżki są esencją rzemiosła, innowacji i miłości do pięknych, psich akcesoriów.

BioThane® nieprzerwanie zachwyca swoją odpornością na warunki atmosferyczne i zabrudzenia. To gwarancja, że elegancja Twojego charcika nie będzie musiała ustępować funkcjonalności, nawet podczas najbardziej kapryśnej pogody. To, co czyni tę kolekcję naprawdę wyjątkową, to niepowtarzalne wzory, które zostały wykonane specjalnie dla marki EYESH. Nie zabrakło też charcikowego printu! Każda obroża dla charcika jest zrobiona ręcznie – to pozwala na zachowanie unikalności każdego egzemplarza – tak jak Wasze charciki, każda obróżka jest jedyna w swoim rodzaju.

Edycja jest limitowana, a to oznacza, że dostępność wzorów w określonej kolorystyce jest mocno ograniczona. Niezależnie od tego, czy planujecie spacer po mieście, czy wycieczkę na łono natury, te obróżki zapewnią Waszemu charcikowi wygodę i bezpieczeństwo, a przy okazji podkreślą jego indywidualny charakter. Już niedługo pojawią się też nowe smycze i linki, pozwalające stworzyć doskonały komplet z obrożą!