Śpiworek dla psa

Śpiworek dla psa to doskonała alternatywa dla zwykłego legowiska, w którym małe, przywiązane do człowieka rasy zwykle nie chcą sypiać. Śpiworek dla psa można rzucić na kanapę, łóżko, czy dywan i przy okazji potraktować jako poduchę. Psy które uwielbiają się zakopywać będą w siódmym niebie, a właściciel ma na czym położyć głowę. W norce jest ciepło i przytulnie. Niektórzy nasi klienci do śpiworka wkładają nawet nogi 😉 Złożony śpiworek dla psa nie zajmuje dużo miejsca, dlatego zawsze można go zabrać ze sobą np. w podróż. Taka norka okaże się idealna, kiedy nasz czworonóg zechce mieć chwilę spokoju. Norkę można też położyć w psim legowisku – będzie jeszcze bardziej miękko, a w razie potrzeby pies zakopie się w środku.

Nasze śpiworki dla psów są złożone z 3 warstw. Pierwsza to najlepszej jakości, certyfikowana, wzorzysta bawełna, w 100% bezpieczna dla zdrowia.

Staramy się, aby design i wygląd norki dla psa był również ładnym elementem dekoracyjnym wnętrza. Druga warstwa pośrodku, to najlepszej jakości antyalergiczne, silikonowe i zarazem mięciutkie wypełnienie – czasami podwójne. Trzecia warstwa – wewnętrzna – to świetnej jakości polar, miękki i wygodny, a przy okazji niezwykle ciepły – zawsze dobrany kolorystycznie do bawełny. Nie używamy opatrzonych polarów minky. Wolimy ciepły, ponadczasowy polarek. Śpiworki dla psów są wykonane z najwyższą starannością i dbałością o to, by posłużyły jak najdłużej.

Śpiworek dla psa Wear.Chartbeat to w 100% ręcznie wykonana norka, w której wszystkie maluszki po prostu kochają spać. Nasze norki dla psów zwykle mają wymiary około 70×70 cm, dzięki czemu nadają się dla średniego psa, ale także dwóch, a nawet trzech czworonogów małych ras.

śpiworek dla psa
Ciągle szukamy nowych, oryginalnych wzorów ku uciesze naszych klientów. Śpiworki dla psów powstają w pojedynczych seriach, dzięki czemu są niezwykłe, wyjątkowe i niepowtarzalne. Nasze legowiska nie niszczą się w praniu tak szybko jak inne. Wypełnienie nie zbija się w wielką kule, tylko pozostaje elastyczne, a bawełna staje się jeszcze bardziej miękka. Nasze psy nie wyobrażają sobie już drzemki bez swoich norek. Wreszcie z kanap mogły zniknąć też tony kocyków.

U nas zawsze dostaniesz paragon lub fakturę. Jeśli śpiworek dla psa nie spełnia Twoich oczekiwań, po prostu odeślij go. Jeśli szukasz nietypowego rozmiaru napisz do nas! Maila sprawdzamy każdego dnia.

Śpiworek dla psa znajdziesz TUTAJ. Co chwilę wprowadzamy nowości.

A wszystko z miłości do psów.

Zapraszamy!

śpiworek dla psa
śpiworek dla psa

Śpiworek dla psa
Śpiworek dla psa
norka dla psa
Śpiworek dla psa
Śpiworek dla psa


Śpiworek dla psa
Śpiworek dla psa
norka dla psa
norka dla psa


śpiworek dla psa
śpiworek dla psa


Śpiworek dla psa
Śpiworek dla psa
Śpiworek dla psa

1 Comment

  • Agnieszka 6 lat temu Reply

    Witam.

    Potrzebuję norki czy spiworku dla whippeta o większych wymiarach niż 70 × 70 . Tak żeby mógł się całkowicie wyciągnąć i był zakryty. To chłopak z tych większych whippetów. Ważne, żeby był ba bardzo ciepły, mięciutki, wygodny i antyalergiczny. Bawełna + wypełnienie + polar.
    Jaki bylby koszt ? Czy dostawa jest gratis ?

    Pozdrawiam

Skomentuj