Suczka dostępna do rezerwacji

Mamy dostępną 8-tygodniową dziewczynkę – jedną z sióstr z MIOTU „O” urodzonego 20 stycznia 2022.

Suczka – Chartbeat Once Upon a Time in Hollywood w kolorze czarnym sobolowym z czarną maską, bez białych znaczeń waży na ten moment 1250g i będzie mniejszym charcikiem włoskim idealnie mieszczącym się w standardzie.

Jest to piesek bardzo wesoły, żywiołowy – wszędzie pierwsza, ciekawska, eksploruje dosłownie cały dom. To charcik otwarty i odważny, bez najmniejszego problemu pałęta się pod nogami naszych dużych chartów. Taki jest zresztą cały miot. Hollywood jest bardzo ładnie zbudowana, z głęboką klatką piersiową, sylwetką zamknięta w kwadracie.

Jej rodowód to połączenie naszych dwóch linii, 3 pokolenie charcików włoskich, które przyszło u nas na świat – mieszkają z nami też prababcia (Luna) i babcia miotu (Zula). Oboje rodziców to wyjątkowo towarzyskie, otwarte i bezproblemowe charciki – majestatyczny Coco i energiczna Uma.

Suczka dzięki badaniom genetycznym rodziców jest wolna od chorób szkliwa (FEH), wypadania soczewki (PLL), nie ma też zwiększonego ryzyka rozwinięcia u niej PRA i jaskry (PCAG).

Malutka będzie gotowa opuścić gniazdo od końca marca.

Zapraszamy po więcej informacji.