Świąteczne produkty Pokusy

Ostatnio w ramach współpracy z marką POKUSA, mieliśmy przyjemność wykonać zimową sesję zdjęciową reklamującą najnowsze produkty marki – świąteczny szampon i zestawy prezentowe. W roli głównej wystąpił Chrupcio (który jest bardzo wdzięcznym modelem), w pięknym snoodzie wykonanym przez moją mamę na szydełku ☺︎

Mieliśmy oczywiście też okazję przetestować fotografowane produkty – szampon z limitowanej edycji, pachnący cynamonem i goździkami i paczkę z prezentami – z której naszym charcikom najbardziej zasmakowały świąteczne ciasteczka z żółtka i ziemniaków z dodatkiem kryla i imbiru. My nie czekaliśmy do świąt i ta zdrowa, naturalna przekąska, została rozdana w ramach nagrody po ostatnim obcinaniu pazurków.

Oczywiście szczenięta od razu zabrały się za rozmontowywanie świątecznej zabawki, a my bardzo ucieszyliśmy się z reszty prezentów – tranu z wątroby dorsza, który jest stałym suplem w diecie naszych psów i z puszeczki Junior Optimal + z lini BreedingLine. To suplement, który testujemy od lipca i na którym odchowujemy obecnie nasze szczenięta. O tym świetnym zestawie witamin napiszemy jednak osobny tekst. Jeśli bardzo chcecie podarować swojemu charcikowi jakiś świąteczny prezent, który położycie pod choinką, a nie macie pomysłu, to polecamy pokusowe zestawy, w których znajdzie się dla zdrowia i coś do zabawy i coś smacznego.