Nasze obecne szczenięta

charcik szczeniaki

Tutaj znajdują się wszystkie szczenięta charcika włoskiego, jakie obecnie mieszkają w hodowli. Część z nich może być jeszcze dostępna. Na bieżąco uzupełniamy informacje o nowych rezerwacjach lub zwolnieniu się rezerwacji na któregoś malucha. Jeśli szukasz szczenięcia niekoniecznie na teraz, odwiedź stronę Nasze mioty – zwykle wrzucamy tam informacje o naszych planach na najbliższe miesiące. Co oznaczają kolorowe oznaczenia pod zdjęciami szczeniąt?

DOSTĘPNE

szczenię jest dostępne do rezerwacji. Być może trwają już jakieś wstępne rozmowy z przyszłymi właścicielami, ale nie są one odpowiednio zaawansowane. Jeśli chcesz zarezerwować malucha, postępuj zgodnie z tym, co napisaliśmy w dziale Info o rezerwacji. Nie chcemy w kółko odpowiadać na pytanie „ile kosztuje charcik”. Wszystkie informacje są publicznie dostępne i zawarte na naszej stronie.

WSTĘPNA REZERWACJA

zainteresowana osoba wypełniła naszą ankietę rezerwacyjną lub nas odwiedziła i wspólnie wybraliśmy szczenię charcika włoskiego, które wkrótce może trafić do jej domu. Musimy jednak poobserwować malucha, zobaczyć, jak się będzie rozwijał i jaki będzie miał charakter, a także zapoznać nowego opiekuna z dokumentami. Zadatek za szczenię na tym etapie nie został jeszcze uregulowany.

REZERWACJA

szczenię jest zarezerwowane dla konkretnego opiekuna, została podpisana umowa przedwstępna i wpłacony zadatek za konkretnego psa. W związku z tym maluch nie jest i najpewniej nie będzie już dostępny do rezerwacji. Oczywiście zawsze może zdarzyć się sytuacja, w której z przyczyn losowych nie dojdzie do przekazania charcika nowemu właścicielowi, ale takie sytuacje praktycznie się nie zdarzają.


Chartbeat Cirrostratussamiec

DOSTĘPNY

Chartbeat Curiosity – samiec

REZERWACJA

Chartbeat Citrusella – suka

REZERWACJA


Chartbeat Blossom’s Bomb – suka

DOSTĘPNA


Chartbeat Aurore Boréale – samiec

DOSTĘPNY

Chartbeat Appeltaart Cinnamon – samiec

REZERWACJA

Chartbeat Antidote à Malbec – samiec

DOSTĘPNY


Chartbeat Zohe di Aubergine – suka

DOSTĘPNA


Chartbeat You Better Run – samiec

REZERWACJA

Chartbeat You Da One – samiec

REZERWACJA


Chartbeat Witte Lelie – suka

REZERWACJA