Nasze obecne szczenięta

Tutaj znajdują się wszystkie szczenięta charcika włoskiego, jakie obecnie mieszkają w hodowli. Część z nich może być jeszcze dostępna. Na bieżąco uzupełniamy informacje o nowych rezerwacjach lub zwolnieniu się rezerwacji na któregoś malucha. Jeśli szukasz szczenięcia niekoniecznie na teraz, odwiedź stronę Nasze mioty – zwykle wrzucamy tam informacje o naszych planach na najbliższe miesiące. Co oznaczają kolorowe oznaczenia pod zdjęciami szczeniąt?

DOSTĘPNE

szczenię jest dostępne do rezerwacji. Być może trwają już jakieś wstępne rozmowy z przyszłymi właścicielami, ale nie są one odpowiednio zaawansowane. Jeśli chcesz zarezerwować malucha, postępuj zgodnie z tym, co napisaliśmy w dziale Info o rezerwacji. Nie chcemy w kółko odpowiadać na pytanie „ile kosztuje charcik”. Wszystkie informacje są publicznie dostępne i zawarte na naszej stronie.

WSTĘPNA REZERWACJA

zainteresowana osoba wypełniła naszą ankietę rezerwacyjną lub nas odwiedziła i wstępnie zarezerwowaliśmy szczenię charcika włoskiego, które może trafić do jej domu. Musimy jednak poobserwować malucha, zobaczyć, jak się będzie rozwijał i jaki będzie miał charakter, a także zapoznać się z nowymi opiekunami oraz przedstawić dokumenty. Zadatek za szczenię na tym etapie nie został jeszcze uregulowany, a wstępne rezerwacje często ulegają zmianie.

REZERWACJA

szczenię jest zarezerwowane dla konkretnego opiekuna, została podpisana umowa przedwstępna i wpłacony zadatek za konkretnego psa. W związku z tym maluch nie jest i najpewniej nie będzie już dostępny do rezerwacji. Oczywiście zawsze może zdarzyć się sytuacja, w której z przyczyn losowych nie dojdzie do przekazania charcika nowemu właścicielowi, ale takie sytuacje praktycznie się nie zdarzają.

ZOBACZ, GDZIE MIESZKAJĄ JUŻ NASZE CHARCIKI

Może któryś z nich mieszka blisko Ciebie, dzięki czemu lepiej poznasz rasę?