Szczenięta Ciuci skończyły dwa miesiące

Dokładnie cztery dni temu nasz miot C-2 skończył drugi miesiąc życia i już dzisiaj nowi właściciele odbiorą pierwszego z chłopców – Śledzika (Chartbeat Curiosity), który zamieszka blisko, bo w Warszawie. Jego siostra Citrusella pobędzie z nami trochę dłużej, bo w podróż do nowego domu wyruszy dopiero 1 lipca i zamieszka ze swoją nową charcikową siostrą Sofi (Chartbeat Keep on Dancin’) w Poznaniu ♥︎

Standardowo – ostatnie dni były intensywne pod kątem przygotowań, bo na ostatniej prostej szczenięta zaliczyły jeszcze wyjazd na drugie szczepienie i badanie – echo serca w Puławach. Skompletowaliśmy również wyprawki, które maluchy zabiorą do nowych domów.

Cała trójka pozytywnie przeszła badanie wzroku i serca, a podczas testów maluchy były bardzo grzeczne i nadzwyczaj cierpliwe. Szczerze uwielbiamy te dzieciaki, które są klonami swojej mamy i zarazem babci – naszej dziewięcioletniej Rumby, która była pierwszym charcikiem włoskim urodzonym w naszej hodowli w 2015 roku.

Z tego miotu jest jeszcze dostępny, przeuroczy, bardzo nastawiony na człowieka i otwarty chłopiec – Chartbeat Cirrostratus.

dokumenty maluchów
zestawy obróżek i smyczy do wyprawek