Sztuka spania – czyli ilustrowane norki dla charcików

Każdy właściciel charcika włoskiego doskonale wie, że nie ma nic lepszego, niż widok zadowolonego psa, który wyleguje się w miękkim i przytulnym legowisku. Dlatego dziś przedstawiamy piękne norki, które są połączeniem komfortu i uroczego designu. Tę kombinację funkcji i estetyki, z pewnością doceni każdy miłośnik chartów. My, kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy już gotowe legowiska, nasze serca roztopiły się dosłownie i w przenośni.

Po wielu tygodniach testowania tkanin, jakości wydruków i szycia prototypów, wreszcie możemy się pochwalić najnowszymi, przepięknymi legowiskami dla charcików włoskich, stworzonymi specjalnie dla Chartbeat – z linii produktów Azzurro for Breeders. Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, jest wyjątkowy design tych norek. To nie są zwykłe miejsca do spania dla psów – to małe dzieła sztuki, z ilustracjami narysowanymi przez zdolną artystkę – Gosię.

Ale nie tylko wygląd zewnętrzny sprawia, że są one wyjątkowe. To, co kryje się w środku, również zasługuje na uwagę. Wnętrza norek są bowiem wykonane z supermiękkiego pluszu, który jest miły w dotyku, zapewniając wyjątkową wygodę i ciepło podczas charcikowej drzemki. To miejsce, gdzie komfort spotyka się ze stylem, a twórcza pasja artystki przenika każdy detal. My natomiast zadbaliśmy o najlepszej jakości tkaninę i doskonałej jakości print.

Norki są wykonane z najwyższej jakości tkanin, co zapewnia nie tylko komfort, ale również trwałość. Wierzchnia warstwa, to mięsisty welur, dzięki któremu z pewnością charcik będzie cieszył się nowym miejscem do spania przez wiele sezonów. Ponadto, tkaniny używane do produkcji tych legowisk są łatwe w utrzymaniu w czystości, dzięki czemu zadbanie o higienę miejsca odpoczynku naszego pupila jest banalnie proste. Każde legowisko posiada suwak, dzięki któremu możemy ze środka wyjąć poduszkę, a poszewkę wrzucić do pralki.